غبار آمریکا ونزوئلا ونزوئلا آمریکایی

غبار: آمریکا ونزوئلا ونزوئلا آمریکایی دیپلماتیک وزارت خارجه ریاست جمهوری اخراج دیپلمات وزارت امور خارجه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (692)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (692)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (692)

عبارات مهم : داریوش

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

شروع می کنیم با آرزوی موفقیت جهت فرزند های تیم ملی تکواندوی بانوان که دارد خودر را جهت مسابقه های جهانی آماده میکند. کیمیا علیزاده و دوستانش مسابقه های مشکل جهت تکرار عناوین ارزشمند خود دارند.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (692)

بهاره رهنما با این استوری روز “چشم رنگی” ها را به خودش و بقیه چشم رنگی ها تبریک گفته هست. از مادربزرگش هم بابت رنگ چشمانش تقدیر کرده هست. با این که این روز ناگهان از کجا پیدایش شد و داخل تقویم افتاد کاری نداریم، مشکلمان این جاست که مگر قهوه ای و عسلی و سایر رنگ های غیر از سبز و آبی، رنگ نیستند؟! بعد چه مفهومی دارد که به آن ها “چشم رنگی” نمی گویند؟!

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

پریوش نظریه با تصویری مربوط به روزهای جشنواره کپشنی کوتاه در مورد محیط زیست نوشته، این یعنی عصری تازه در عنوان گودرز و شقایق!

گریم باحال زوج هر لحظه عاشق، نیما فلاح و سحر ولدبیگی در کار جدیدشان.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (692)

احوال پرسی عجیب محسن چاوشی با این تصویری که در پیاده رو های خارج گرفته شده است است.

الهام کردا در حال لذت بردن از خوشی های دیگران در یک کافه.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

ورود قهرمانانه زن افسانه پاکرو به حوزه اموزش دروس زندگی و دریافت لقب “استاد” را به ایشان و ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران تبریک عرض می کنیم.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (692)

لیانا زن دخترک مهناز افشار در آغوش عمو ایرج طهماسب. لیانا بی شباهت به نفس دختر پژمان بازغی نیست.

جشن تولد همایون شجریان عزیز در جمع پورناظری های هنرمند. تبریک دوباره به این خواننده کاردرست.

سلفی عمو پورنگ در کنار خواهرزاده اش به همراه خاطره ای جالب از دوران کودکی های او. خدایی “دایی داریوش” اصلا به داریوش فرضیایی نمی اید. دایی داریوش به کسی می آید که حداقل چهارده سال حبس کشیده باشد.

اشکان دژاکه، مسعود شجاعی و رضا قوچان نژاد در حال زدن چای ترکی به رگ، در یکی از کافه های استانبول.

بنیامین و خانوده اش در مراسم خوش حالی تولد شایلی خانم، مادر خانواده.

نازنین بیاتی هم کماکان در ایتالیاست و هر روز سلفی های جدیدی از قشنگی این کشور به اشتراک می گذارد.

نیوشا و آریا، دو کوچولوی خوردنی و فوق العاده دوست داشتنی سریال “بچه مهندس” که در ماه مبارک رمضان هر شب از شبکه دو سیما پخش میشود. سریالی به کارگردانی علی غفاری و بازی خوب بهناز جعفری و ساناز سعیدی.

آزاده زارعی در حال حاضر دیوانه ی اوست و نمی داند هر دو جهانش را چه کند. به یاری اش بشتابید.

پیکی بلایندرزِ وطنی. فقط در نشانه گیری مسئله دارند و اطلاعات و آمار رفت و آمد سوژه ها از آسمان به دستشان میرسد.

هر چقدر بگوییم این گونه سلفی ها اصلا جالب نیست و ارزش لایک گرفتن ندارد، خودمان را خسته کرده ایم. این علاقه لایک ها بخاطر لایک آدم هم میکشند چه برسد به این بی اخلاقی های ریز.

داریوش ارجمند، الهام حمیدی و بانو ثریا قاسمی در یک مراسم خوش حالی خیریه. از صورت الهام حمیدی مشخص است از آن مراسم خوش حالی هایی بوده که حسابی اشک میهمان ها را در آورده است.

وقتی این پست پیشکسوت های ما باشد چه انتظاری از جوانان این فوتبال داریم؟!

سلفی علیرضا نیکبخت با رفیق با معرفتش. متاسفانه به نظر میرسد که امسال سال مُد بودن عینک های گنده و عجیب هست. باید بسوزیم و بسازیم.

مهتاب بانوی سینما.

برای خواندن کپشن های عمار تفتی باید یک جلد فرهنگ معین کنار دستمان باشد، یک جلد هم دایره المعارف المنجد!

سلفی رامین پرچمی و فاطمه گودرزی که بعد از سال ها با یکدیگر دیدار کرده اند، موضوعی که مطمئنم هیچ اهمیتی جهت هیچ کسی ندارد، ولی خب سوژه کم است.

نکته عکس: اگر هم خواستید حین رانندگی سلفی بگیرید، حواستان به رانندگی باشد و دوربین را گاه نکنید.

کارهای عمرانی و ساختمانی خود را به مینا نوروزی فرد بسپارید. هر شبانه روز یک طبقه به سازه شما اضافه میکند، در شهرداری هم آشنا دارد.

یعنی احمدرضا عابدزاده و حمید استیلی خواهران منصوریان را هویج هم حساب نکرده اند. نمیدانم چه اصراری داشتند به گذاشتن این سلفی :))

تعریف و تمجید برزو ارجمند از استاد محمد کاسبی که در سریال “سر دلبران” با هم همبازی هستند. آرزوی سلامتی داریم جهت همه ریش سفید های سینما مخصوصا جناب کاسبی.

ممنون از روشنک عجمیان که از بانو شهلا ریاحی یاد کرد و باعث شد ما نیز از ایشان یاد کنیم. تصویری قشنگ با بک گراندی از تمامی هنرنمایی های ماندگار ایشان در طول تاریخ سینمای یاران.

این روز ها هر کسی با ایرج طهماسب تصویر نگذارد مجوز بازیگری اش باطل میشود.

شراره رخام و مریم خدارحمی در تیم فوتسال بانوان هنرمند.

سارا و نیکا، کمی قبل از استارت پروژه پایتخت 1.

آرمین جان همین که چیز ناله نخوانی و در ترانه ها داد و هوار راه نیاندازی ما راضی هستیم، نیازی به ایده های نو و تازه نیست.

اردشیر رستمی، بهروز خان بقایی، متین ستوده و همکار عزیزشان، مجریان برنامه ای تازه به نام “هزار داستان” هستند. بنظرم به اندازه کافی جهت این برنامه مجری در نظر گرفته نشده است و محض احتیاط علی ضیا را هم روی نیمکت ذخیره ها بگذارندتا در مواقع مورد نیاز بیاید داخل جهت وقت تلف کردن.

رضا گلزار هم قرار است مجری یک برنامه تلویزیونی باشد. مگر اینکه اینگونه آمار مخاطبین تلویزیون زیاد کردن پیدا کند. محتوای برنامه هم این خواهد بود که زن های خارجی را به برنامه خواهد آورد تا بگویند “بابا هوشگله”.

فقط مانده بود بهاره رهنما به ما ادبیات یاد بدهد.

برای نخستین بار است که یک نفر جهت یک ساختمان از پسوند جان استفاده میکند! السا زن مراقب باش زیادی وابسته اش نشوی، چون بالاخره ویزایت به آخر خواهد رسید و بازگشتی در کار است.

امروز هفتمین سالروز پرواز ابدی زنده یاد ناصر حجازی اسطوره تکرار نشدنی فوتبال کشور عزیزمان ایران هست. فرهاد مجیدی هم به همین مناسبت این پست را گذاشته هست. روحش شاد و یادش مانا که اینگونه هم هست.

علی نیرومند تن کارگردان سینما آن قدر به سهراب سپهری شباهت دارد و این عنوان را به وی گفته اند که دست به کار شده است و دارد یک فیلم سینمایی به نام “رویای سهراب” در مورد این شاعر نامی کشورمان می سازد و احتمالا خودش نقش سهراب را ایفا خواهد کرد. بهاره کیان افشار هم در این پروژه حضور دارد.

به آخر مطلب امروز رسیدیم. با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه شما عزیزان، به خداوند بزرگ و منان میسپاریمتان. خدا یار و نگهدار.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: داریوش | برنامه | اینستاگرام | الهام حمیدی | بهاره رهنما | آرزوی سلامتی | داریوش ارجمند | داریوش فرضیایی | بهاره کیان افشار

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (692)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (692)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz